2023’te Fashion Brand Company’nin Satışları 7 Milyon Doları Geçti

Fashion Brand Company’nin satışları 2023 yılında 7 milyon doları aşarak büyük bir başarı elde etti. Şirket, ilginç ve mizahi parçalarıyla müşteri tabanını büyülemeyi başardı. Artık her şey sıradan pantolonlar veya ribanalarla da sakinleşebiliyor. Ancak, daha hayalperest parçalar müşterileri cezbediyor. Mini elbiseler, her iki taraftan çıkıntı yapan 10 çizgi film karakterine benzer kollarla süslenmiş olabilir; güneş gözlükleri ise her kolda gerçekçi üst dişlere sahip olabilir. Şirketin kurucusu olan 34 yaşındaki sanatçı Penelope Gazin, bu kıyafetlere şaka olarak bakılmaması gerektiğini belirtiyor ve markanın bir şaka veya sanat projesi olmadığını vurguluyor.

Fashion Brand Company’nin başarısının ardında, 2023 yılında şirketin başkan yardımcısı ve baş operasyon sorumlusu Kate Giambra’ya göre, etik bir fabrikanın açılması da yer alıyor. Şirketin merkezi, Glendale’de eski bir dövüş sanatları akademisi olan bir binada bulunuyor. Ayrıca, şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde 13 kişilik ekibinin yanı sıra, Çin’de 32 tam zamanlı çalışanı bulunuyor.

Şirket, 2021 yılında açılan bu etik fabrikada pattern makerlar ve terziler arıyordu. Penelope Gazin’in kafasının nasıl çalıştığını anlayacak ve örneğin bir ceketin içine yerleştirilmek üzere 12 fitlik bir versiyonunu yapmanın sorgulanmayacağı insanlara ihtiyaçları vardı. Kate Giambra, “Penelope ne yapmaya çalıştığını anlattığında her zaman ‘Bu ürünleri insanlar gerçekten satın almak istiyor mu?’ diye sorarlardı,” dedi.

Fashion Brand Company, yaratıcı ve eğlenceli kıyafetleriyle büyük bir başarı elde etti ve etik değerlere sahip bir fabrika açarak kaliteli üretim yapmaya devam ediyor. Şirket, dünya genelinde büyümeyi hedeflerken, orijinal ve dikkat çekici tasarımlarını koruyarak müşterilerini cezbetmeye devam edecektir.

Moda Markası Şirketi’nin başarısı 2023 yılında 7 milyon doları aşarak büyük bir başarı elde etti. Şirket, ilginç ve mizahi parçalarıyla müşteri tabanını büyülemeyi başardı. Şirket, sıradan pantolonlardan veya ribanalardan daha fazlasını sunuyor. Müşterileri, mini elbiseler gibi hayalperest parçalardan hoşlanıyor. Şirketin kurucusu Penelope Gazin, bu kıyafetlere şaka olarak bakılmaması gerektiğini belirtiyor ve markanın bir şaka veya sanat projesi olmadığını vurguluyor.

Fashion Brand Company’nin başarısının arkasında, şirketin başkan yardımcısı ve baş operasyon sorumlusu Kate Giambra’ya göre, etik bir fabrikanın açılması da yer alıyor. Şirketin merkezi, Glendale’de bulunan eski bir dövüş sanatları akademisi binasında yer alıyor. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri’nde 13 kişilik bir ekip ve Çin’de 32 tam zamanlı çalışan işe alıyor.

Şirket, 2021 yılında açılan bu etik fabrikada pattern maker ve terzi arıyordu. Şirket, insanları, örneğin bir ceketin içine yerleştirilmek üzere 12 fitlik bir versiyonunu yapmanın sorgulanmayacağı şekilde düşünebilen insanları arıyordu. Kate Giambra, “Penelope ne yapmaya çalıştığını anlattığında her zaman ‘Bu ürünleri insanlar gerçekten satın almak istiyor mu?’ diye sorarlardı,” dedi.

Fashion Brand Company, yaratıcı ve eğlenceli kıyafetleriyle büyük bir başarı elde etti ve etik değerlere sahip bir fabrika açarak kaliteli üretim yapmaya devam ediyor. Şirket, dünya genelinde büyümeyi hedeflerken, orijinal ve dikkat çekici tasarımlarını koruyarak müşterilerini cezbetmeye devam edecektir.

————————————————–

Anahtar Terimler:

– Fashion Brand Company: Moda Markası Şirketi.
– Etik: Ahlaki veya doğru kabul edilen değerlere uygun olan.
– Fabrika: Üretim sürecinin gerçekleştiği yer.
– Müşteri tabanı: Bir şirketin ürün veya hizmetlerini satın alan müşterilerin toplamı.
– Mizahi: Komik veya eğlendirici, şaka yoluyla iletişim kurma.
– Marka: Bir şirkete veya ürüne ilişkin tanınabilirlik ve itibar.
– Sanat projesi: Bir sanatçının yaratıcı vizyonunu ifade etmek için tasarladığı proje.
– Başkan yardımcısı: Bir şirketin başkanına veya CEO’suna yardımcı olan kişi.

————————————————–

İlgili Linkler:
Moda Markası Şirketi: Fashion Brand Company’nin resmi web sitesi.
Glendale Belediyesi: Glendale şehrine ait resmi web sitesi.