Bowling Shoes Get a Stylish Makeover with Riedell’s New Design

Bir Minnesota şirketi, Usher’ın Pazar gecesi Super Bowl’un küresel izleyici kitlesi önünde sahneye Riedell patenlerle çıkmasından önce biraz zaman sahnedeydi. Şovdan kısa bir süre sonra Red Wing merkezli şirket, siyah-mavi patenlerin fotoğraflarıyla birlikte sosyal medyada “bunu başardık” yazdı.

R&B şarkıcısı Usher ve arkasındaki dansçılar, tekerlekli patenlerle iki şarkılık bir solo sergileyerek bir paten dans rutini gerçekleştirdi. Bu, sürprizlerle dolu, Alicia Keys, H.E.R., Jermaine Dupri, Lil Jon ve Ludacris gibi ünlü isimlerin sahneye çıktığı 13 dakikalık bir gösterinin parçasıydı.

Usher’ın patenleri Riedell’in yeni tasarımı. R&B yıldızı, yüksek bilekli, bağcıklı ve Velcro kayışlı Flipper’s World Quadz adlı patenleri yapmak için şirketle işbirliği yaptı. Bu tasarım, bir çift paten için oldukça pahalı bir fiyata sahip: Size 1,450 dolarlık bir patene sahip olmanın bedeli.

1940’lardan beri faaliyet gösteren Riedell, birçok çeşit buz ve tekerlekli paten üretiyor. Genellikle uygun fiyatlı başlangıç patenlerinden profesyonel ve moda stil patenlere kadar geniş bir yelpazeye sahip. Şirket, Olimpiyat buz patencileri için özel ayakkabı tasarlamak üzere seçildi.

DBE, who works to create an inclusive culture where our employees, customers and partners are valued and respected. We believe that diversity is necessary to drive innovation and create the best products for our customers.

Bir Minnesota şirketi olan Riedell patenler, Pazar gecesi Super Bowl için Usher’ın performansında yer aldı. Şirket, sosyal medyada fotoğraflarla birlikte bu başarıyı paylaştı.

Usher ve dansçıları, tekerlekli patenlerle bir paten dansı sergiledi. Bu performans, diğer ünlü isimlerin de yer aldığı 13 dakikalık bir gösterinin parçasıydı.

Usher’ın patenleri Riedell’in Flipper’s World Quadz adlı yeni tasarımıydı. Bu tasarım oldukça pahalı ve bir çift patenin fiyatı 1,450 dolardır.

Riedell, 1940’lardan beri faaliyet gösteren bir şirkettir ve birçok çeşit buz ve tekerlekli paten üretir. Şirket, profesyonel patenlerden moda stil patenlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, Olimpiyat buz patencileri için özel ayakkabılar da tasarlamaktadır.

DBE, çalışanlarını, müşterilerini ve ortaklarını değerli ve saygın hissettiren kapsayıcı bir kültür oluşturma amacıyla çalışmaktadır. Şirket, çeşitliliğin yeniliği tetiklemek ve müşterileri için en iyi ürünleri yaratmak için gerekli olduğuna inanmaktadır.

Önemli Terimler ve Jargon:

– Super Bowl: Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl düzenlenen Amerikan futbolu final maçı ve etkinliği.
– Riedell: Minnesota merkezli bir paten şirketi.
– Solo sergilemek: Tek başına bir performans sergilemek.
– Paten dans: Patenlerle yapılan bir dans tarzı.
– Flipper’s World Quadz: Riedell’in yeni tasarım patenleri.
– Olimpiyat buz patencileri: Olimpiyat oyunlarında buz pateni yarışmalarına katılan sporcular.
– DBE: Diversity & Inclusion (Çeşitlilik ve Katılım) konularında çalışan bir kuruluş.

İlgili Bağlantılar:
Riedell Skates