Crestone Companies ile Watertown, KXLG News’e göre kapandı

Watertown merkezli Crestone Şirketleri’nin kapandığı öğrenildi. Şirket herhangi bir resmi açıklama yapmadı, ancak KXLG’den alınan bilgilere göre şirketin kapandığı öğrenildi. Cuma günü öğlen saatlerinde şirketin web sitesi ile sosyal medya sayfaları kapatıldı. Şirketin merkezine yapılan telefon çağrılarına sesli mesaj bırakıldı. Çalışanlar, merkez binadan karton kutular ve bitkiler taşırken görüldü.

KXLG News, şirket başkanı Eric Skott ile iletişim kurmaya çalıştı ancak henüz bir yanıt alınamadı. Watertown Belediye Başkanı Ried Holien ve Şehir Müdürü Amanda Mack ise yorum yapmaktan kaçındı.

Skott, Crestone Builders’ı 2006 yılında Watertown’da kurdu ve bölgede birçok önemli proje de yer aldı. Şirket, 2021 yılında Kemp ve Broadway’in güneydoğu köşesinde bulunan “Granite Block Binası”, Kemp ve Broadway’in kuzeybatı köşesindeki “Mellette Binası”, Kemp Caddesi’nde bulunan “Longworth Binası”, Foundation Plaza’nın hemen karşısındaki güneydeki 218 E. Kemp binası ve Kemp’in batı ucundaki eski Zimmel mobilya binası gibi beş binayı satın alarak Watertown’ın merkezine büyük bir yatırım yaptığını duyurdu.

Mart 2022’de Golden Valley, Minn.’de bulunan genel taşeron RJM Construction, Watertown’ın yeni buz pisti için genel taşeron olarak seçildiğini ve uzun zamandır beklenen tesisi inşa etmek için Crestone Şirketleri ile işbirliği yapacağını duyurdu. Proje şu anda tamamlanmak üzere.

Bu hikayeyle ilgili gelişmeler için KXLG’yi takip etmeye devam edin.

Crestone Şirketleri’nin Watertown merkezli olarak kapandığı öğrenildi. Şirketin kapandığı bilgisi, şirketin web sitesi ve sosyal medya sayfalarının kapatılmasıyla doğrulandı. Şirket yetkilileri resmi bir açıklama yapmadı ve telefon çağrılarına yanıt vermedi. Şirketin başkanı Eric Skott ile iletişim kurulmaya çalışıldı ancak henüz bir yanıt alınamadı. Belediye başkanı ve şehir müdürü ise yorum yapmaktan kaçındı.

Crestone Builders, 2006 yılında Watertown’da kurulan bir şirkettir ve bölgede birçok önemli projeye imza atmıştır. Şirket, Watertown merkezine yatırım yaparak Kemp ve Broadway’in güneydoğu ve kuzeybatı köşelerindeki binaları satın almıştır. Ayrıca Kemp Caddesi’nde bulunan bir binayı ve eski Zimmel mobilya binasını da satın almıştır.

Mart 2022’de RJM Construction isimli taşeron şirket, Crestone Şirketleri ile işbirliği yaparak yeni bir buz pisti inşa etmek için seçildiğini duyurdu. Projenin tamamlanma süreci devam etmektedir.

More Information:
– KXLG haberlerini takip etmek için Buraya tıklayın.