Hofmann Sausage Company: Miami Beef Takes Over Iconic Syracuse Brand

Syracuse’nin Hofmann Sosis Şirketi, merkezi New York’tan bin mil uzaklıkta olan Miami Beef Company tarafından resmi olarak satın alındı.

12 Şubat Salı günü yapılan bir açıklamada, Miami Beef, Oneida Kızılderili Ulusu önderliğindeki ünlü bir sahiplik grubundan Hofmann’ı satın aldığını duyurarak, müşterilerine “tam ızgara deneyimi” sunmak amacıyla Hofmann sosis ve sosislerini hamburger seçenekleriyle birleştireceklerini belirtti.

Miami Beef’in CEO’su Robert Young, “Hofmann Sosis Şirketi’ni Miami Beef ailesine dahil olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hofmann, sadık müşterilerine, çalışanlarına ve topluma anlamlı bir miras ve derin bağlantıya sahip, bu bağları Syracuse tesislerine yapılan yatırımlarla sürdürmeyi planlıyoruz. Yüksek kaliteli hamburger seçeneklerimize sosis ve sosisleri eklemek için heyecanlıyız. Amacımız, Hofmann’ın ülke genelinde büyümesini hızlandırmak ve tamamlayıcı markalar için satın alma fırsatı aramaya devam etmek” dedi.

Hofmann, CNY bölgesinde önde gelen sosis ve sosis markası olup, şirket 1879’dan beri Central New York’ta kök salmış bir geçmişe sahiptir.

Miami Beef, Hofmann’ın yerini değiştirmeyi planlamadığını ve tüm Hofmann çalışanlarının işlerine devam edeceğini belirtti. Hofmann’ın sığır ve domuz sosisleri, tütsülenmiş sosis, bratwurst, dana jircik ve sos tarifleri aynı kalacak.

Oneida Kızılderili Ulusu’ndan yapılan bir açıklamada, Hofmann şirketinin ulus yatırım yaptığında zor bir ekonomik durumda olduğu ve markanın Central New York’ta kalmayı sürdürdüğü belirtildi.

Joel Barkin, Oneida Kızılderili Ulusu’nun iletişim başkan yardımcısı, “Oneida Kızılderili Ulusu, Hofmann’a yatırım yaptığında şirket zor bir ekonomik durumdaydı. Ulusun yatırımı, Hofmann’ın Central New York’ta kalmaya ve markasını başarıyla genişletmeye devam etmesini sağladı. Hofmann’ın Miami Beef tarafından satın alınması ve markanın ülke çapında büyümesi için çalışmalara katkıda bulunduğumuz için gurur duyuyoruz. Miami Beef ile yapılan anlaşmaya göre, Miami Beef’in Syracuse’daki kiralama süresini ve Hofmann çalışanlarıyla kolektif sözleşmeyi uzatmasıyla Hofmann’ın Central New York’ta kalması konusunda da çok gurur duyuyoruz” dedi.

Miami Beef, 2012 yılında Florida’da kuruldu ve “perakende ve gıda hizmeti müşterilerine kaliteli taze ve dondurulmuş et ürünleri sağlama konusunda endüstride lider” bir şirkettir.

Miami Beef’in markaları, Miami Beef, Free Graze, Florida Raised, Sizzle King, Young Ridge, Brooklyn Burger, Devault Foods ve Hofmann Sosis’i Güney Florida ve şimdi Central New York merkezli tesislerinde üretilmektedir.

Daha fazla bilgi için, web sitelerini ziyaret edebilirsiniz

Syracuse’nin Hofmann Sosis Şirketi, merkezi New York’tan bin mil uzaklıkta olan Miami Beef Company tarafından resmi olarak satın alındı. Miami Beef, ünlü bir sahiplik grubundan Hofmann’ı satın alarak müşterilerine “tam ızgara deneyimi” sunmak amacıyla Hofmann sosis ve sosislerini hamburger seçenekleriyle birleştireceğini duyurdu. Miami Beef’in CEO’su Robert Young, Hofmann’ın işletmeye dahil olmasından mutluluk duyduklarını ve Hofmann’ın ülke genelinde büyümesini hızlandırmak istediklerini belirtti.

Hofmann, CNY bölgesinde önde gelen sosis ve sosis markası olup, şirket 1879’dan beri Central New York’ta kök salmış bir geçmişe sahiptir. Miami Beef, Hofmann’ın yerini değiştirmeyi planlamadığını ve tüm Hofmann çalışanlarının işlerine devam edeceğini belirtti. Hofmann’ın sığır ve domuz sosisleri, tütsülenmiş sosis, bratwurst, dana jircik ve sos tarifleri aynı kalacak.

Miami Beef, 2012 yılında Florida’da kurulan bir şirkettir ve “perakende ve gıda hizmeti müşterilerine kaliteli taze ve dondurulmuş et ürünleri sağlama konusunda endüstride lider”dir. Miami Beef’in markaları, Miami Beef, Free Graze, Florida Raised, Sizzle King, Young Ridge, Brooklyn Burger, Devault Foods ve Hofmann Sosis’i Güney Florida ve şimdi Central New York merkezli tesislerinde üretilmektedir.

Web siteleri için daha fazla bilgi için, Miami Beef’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (Miami Beef) ve Hofmann Sosis Şirketi’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (Hofmann Sosis Şirketi)