Jeffrey Greenstein Kuruluşu A Higher Standard ile Yeni Bir Başlangıç Yapıyor

Jeffrey Greenstein, 14 yıllık bir dönemin ardından Millennium Media’dan ayrıldıktan sonra, prodüksiyon ve satış şirketi A Higher Standard’ı kurmaya hazırlanıyor.

Greenstein, Berlin’deki EFM’de şirketi başlatmak için bulunuyor. Şirketin ilk projesi olan aksiyon-komedi filmi Playdate’i, Nickel City’nin Mark Fasano ile birlikte ortak finanse edip ortak yapımcılığını yapacak.

Şirketin amacı, ticari potansiyele sahip aksiyon, komedi ve yükseltilmiş türde filmler ve TV projeleri geliştirmek ve ortak finanse etmektir.

Greenstein, 2010 yılında Millennium Media’ya katıldı ve şirketteki görev süresi boyunca The Expendables serisi, Olympus Has Fallen, London Has Fallen, Angel Has Fallen, The Hitman’s Bodyguard, Mechanic: Resurrection ve Kate Beckinsale ve Stanley Tucci ile Jolt gibi 60’tan fazla filmle uğraştı. 2016 yılında Millennium Media’nın başkanı oldu ve bağımsız stüdyonun tüm yönlerini yönetti.

Greenstein, yeni şirketinin “kazanan takımlar oluşturmak ve yetenekli insanlara destek olmak” şeklinde basit bir odak noktası olduğunu söyledi. Bu temel prensipler doğrultusunda şirket, dünya genelindeki izleyiciler için içerikler üretecek. “Etkile. İlham Ver. Yarat. Bu, A Higher Standard’ın basit misyonudur ve ben bunu günlük odak haline getirmekten heyecan duyuyorum” dedi.

Dün açıkladığımız gibi, Greenstein’ın yerine Avi Lerner’ın Millennium şirketinde Başkanlık görevine Jonathan Yunger getirildi.

Jeffrey Greenstein, Millennium Media’dan ayrıldıktan sonra prodüksiyon ve satış şirketi A Higher Standard’ı kurmak için harekete geçiyor. Berlin’deki EFM’de şirketin başlangıcını yapmak için bulunuyor. Şirketin ilk projesi olan aksiyon-komedi filmi Playdate’i, Nickel City’nin Mark Fasano ile birlikte ortak finanse edip ortak yapımcılığını üstlenecek.

A Higher Standard, ticari potansiyele sahip aksiyon, komedi ve yükseltilmiş türde filmler ve TV projeleri geliştirmeyi ve ortak finanse etmeyi amaçlıyor.

Greenstein, 2010 yılında Millennium Media’ya katıldı ve şirketteki süresi boyunca birçok filmle uğraştı. 2016 yılında Millennium Media’nın başkanı oldu ve bağımsız stüdyonun tüm yönlerini yönetti.

Greenstein, yeni şirketinin temel amacının “kazanan takımlar oluşturmak ve yetenekli insanlara destek olmak” olduğunu belirtti. A Higher Standard, bu prensiplere uygun içerikler üretecek ve dünya genelindeki izleyicilere ulaşmayı hedefliyor.

Millennium şirketindeki Başkanlık görevine Jonathan Yunger getirildi.