Kerecis, Balık Derisi ve Silikon Birleşerek Yaraları Etkin Bir Şekilde İyileştiriyor

Kerecis, hücresel tedavi ve doku yenilenmesi ve korumasında sürdürülebilir kaynaklı balık derisi ve yağ asitlerinin kullanımını öncü bir şekilde benimseyen bir şirket olarak, akut ve kronik yaraların etkin bir şekilde tedavisini sağlamak için balık derisi grefti ve silikon birleşimini içeren Shield Standard’ın kullanılabilirliğini duyurdu.

Shield Standard, diyabetik ayak ülserleri, bası yaraları, vasküler ülserler, post-Moh cerrahi yaraları ve drene edilen yaralar gibi kronik ve akut yaraların yönetimi için tasarlanan Kerecis Shield ürün ailesinin bir parçasıdır. Greftler, temel doğal cilt elementlerini içerir ve uygun yara nemini yara yatağında sağlamak için yaranın yeterli şekilde drenajını sağlamak amacıyla fenestrelidir.

Kerecis’in Kurucusu ve CEO’su Fertram Sigurjonsson, “Sağlık profesyonellerinden aldığımız olumlu geri bildirimler, silikon balık derisi kombinasyon ürünleri için talebin artmasıyla ürün yelpazesini genişletmemize teşvik etti” dedi. “Başlangıçtaki silikon kombinasyon ürünü olan Shield Adhesive’den olağanüstü sonuçlar gördük ve yara çözümlerinde daha fazla çeşitliliğe yönelik talebi karşılamaya kararlıyız.”

Kerecis Hakkında
Kerecis, balık derisi ve yağ asitlerinden hücresel tedavi, doku yenilenmesi ve koruma için ürünler geliştirir. Hasar görmüş insan dokusu üzerine greftlendiğinde veya implante edildiğinde, patentli malzeme vücudun kendi süreçlerini destekleyerek iyileşmeyi ve yenilenmeyi sağlar. Soğuk su balıkları ile insanlar arasında herhangi bir hastalık geçiş riski olmadığı için Kerecis balık derisi yalnızca nazikçe işlenir ve insan dokusuyla benzerliğini korur. Nazik işleme, derinin orijinal üç boyutlu yapısını korurken, doğal gücünü, karmaşıklığını ve molekülleri (yağ asitleri gibi) korur. Kerecis ürünlerinin, rakip ürünlere göre yaraları daha hızlı iyileştirdiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kerecis, bütün ve sağlam balık derisini içeren tıbbi cihazların yalnızca onaylı üreticisidir.

Kerecis, SmartTRAK Business Intelligence’a göre en hızlı büyüyen ve ABD biyolojik deri ve dermal ikame pazarındaki ilk beş şirketten biridir. Kerecis’in genişleyen ürün portföyü, hastane ameliyathanelerinde rekonstrüktif cerrahi için kullanılan SurgiBind®/SurgiClose®, çoğunlukla yanık merkezlerine satılan GraftGuide®, ayrıca diyabetik yaralar gibi kronik yaraları tedavi etmek için sağlık tesislerine satılan MariGen® ve Shield™ ürünlerini içerir.

Kerecis, Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine bağlıdır. Kerecis ürünlerinde kullanılan balık derisi, sahipsiz ve sürdürülebilir balık stoklarından yakalanan ve İzlanda’nın kutup dairesine yakın Isafjordur kasabasında %100 yenilenebilir enerjiyle işlenen tertemiz İzlanda sularından elde edilmektedir. Daha fazla bilgi için https://www.kerecis.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ticari markaların ve tescilli markaların tüm hakları ilgili sahiplerine aittir.

Kerecis, tedavi ve doku yenilenmesinde sürdürülebilir kaynaklı balık derisi ve yağ asitlerini kullanarak akut ve kronik yaraların tedavisini sağlayan Shield Standard’ın kullanılabilirliğini duyurdu. Shield Standard, diyabetik ayak ülserleri, bası yaraları, vasküler ülserler, post-Moh cerrahi yaraları ve drene edilen yaralar gibi kronik ve akut yaraların yönetimi için tasarlanmıştır.

Kerecis’in Kurucusu ve CEO’su Fertram Sigurjonsson, “Sağlık profesyonelleri tarafından aldığımız olumlu geri bildirimler, silikon balık derisi kombinasyon ürünlerine olan talebin artmasıyla ürün yelpazesini genişletmemize yol açtı” dedi. Kerecis, balık derisi ve yağ asitleri kullanarak hücresel tedavi, doku yenilenmesi ve koruma için ürünler geliştiren bir şirkettir. Kerecis ürünleri, rakip ürünlere göre yaraları daha hızlı iyileştirdiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Kerecis’in ürün portföyü arasında SurgiBind®, SurgiClose®, GraftGuide®, MariGen® ve Shield™ yer almaktadır. Bu ürünler, rekonstrüktif cerrahi için kullanılan, yanık merkezlerine satılan ve kronik yaralar gibi çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmek için sağlık tesislerinde kullanılan ürünlerdir.

Kerecis, Birleşmiş Milletlerin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine bağlıdır. Şirket, balık derisini sürdürülebilir kaynaklardan elde eder ve İzlanda’nın temiz sularında işlenir. Daha fazla bilgi için https://www.kerecis.com adresine göz atabilirsiniz.

Ticari markaların ve tescilli markaların tüm hakları ilgili sahiplerine aittir.