Lethal Company’de Büyük Güncellemeler Dönemi

Viral hit Lethal Company, şu anda Steam’de %30 indirimle satışa sunuldu. 15 Şubat tarihine kadar devam edecek bu indirim fırsatıyla birlikte geliştirici Zeekerss, Lethal Company güncellemelerinin hızını ve kapsamını yeniden değerlendiriyor. Geliştirici Zeekerss, Twitter’da yaptığı açıklamada, “Şu anda 50. sürüm üzerinde çalışıyorum fakat gerçekten önemli bir güncelleme olmasını istiyorum” dedi.

Lethal Company şu ana kadar daha küçük ölçekli, daha gayri resmi güncellemelerle sürekli olarak yenilendi. Bu güncellemeler genellikle bir canavar, bir harita iyileştirmesi veya birkaç yeni öğe eklemek gibi küçük eklemelerden oluşuyordu. Zeekerss’in açıklaması, diğer büyük hit oyunlarında kullanılan düşük sıklıkta büyük güncellemeler modeline geçmeyi düşündüğünü gösteriyor. Bu modelde güncelleme, tematik olarak daha birleşik bir yapıya sahip olacak ve daha büyük yeni içerikler barındıracaktır.

Zeekerss şöyle diyor: “Lethal Company için içerik güncellemelerinin sanki bir uzaylı hayvanat bahçesine girip bütün hayvanları serbest bıraktım gibi hissettirmesini gerçekten istiyorum.” Bu, en azından benim için çok açık ve öz bir tasarım etiği gibi görünüyor çünkü Lethal Company’deki en komik şey, hayvanlara seslenmek.

Lethal Company, geçen yılın büyük çıkış yapan indie oyunlarından biriydi. Bu işbirliğiyle hayatta kalma korku oyunu, sıkı ve gergin oyun sistemlerinden ziyade düşük çözünürlüklü komedi ve çığlık atmaya odaklanıyor. Yazar Dominic Tarason, Lethal Company’nin viral olduğu hemen sonra “anında daha kaotik ve ölümcül bir Phasmophobia” olduğunu söyledi.

PC Gamer yazarı Jacob Ridley, 2023 PC Gamer Yılın Oyunu ödülleri sırasında Lethal Company’yi kişisel tercih olarak belirlediğinde şunları söyledi: “Bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamak veya TikTok’taki sonsuz klipleri izlemek inanılmaz eğlenceli; bu işte en komik tepkiler yer alıyor.” Bu arada, bu makale, gülmek için harika bir kaynak.

Lethal Company’yi normalde 10 dolar olan Steam üzerinde bulabilirsiniz. Ancak 15 Şubat’a kadar %30 indirimle yalnızca 7 dolara satın alabilirsiniz. Oyun, Erken Erişim aşamasında olup, Zeekerss tarafından geliştiriliyor.

Viral hit Lethal Company, şu anda Steam’de %30 indirimle satışa sunuldu. Geliştirici Zeekerss’in Twitter’da yaptığı açıklamaya göre, 15 Şubat tarihine kadar devam edecek bu indirim fırsatıyla birlikte Zeekerss, Lethal Company güncellemelerinin hızını ve kapsamını yeniden değerlendirme sürecinde.

Lethal Company şu ana kadar daha küçük ölçekli güncellemelerle sürekli olarak yenilendi. Bu güncellemeler genellikle küçük eklemelerden oluşuyordu, örneğin bir canavar, bir harita iyileştirmesi veya birkaç yeni öğe eklemek. Ancak Zeekerss, gelecekte büyük güncellemeler yapmayı düşünüyor ve daha birleşik bir yapıya sahip olan bu güncellemeler daha büyük yeni içerikler barındıracak.

Zeekerss, Lethal Company için içerik güncellemelerinin oyunculara heyecan verici bir deneyim sunmasını istiyor. Oyunun dizaynında öne çıkan unsurlardan biri de hayvanlara seslenmek. Zeekerss’in tasarım etiği, içerik güncellemelerinin oyuncuları heyecanlandırması ve oyuna yeni heyecanlar katması yönünde.

Lethal Company geçen yıl çıkış yapan bir indie oyunudur. Hayatta kalma korku oyunu olan Lethal Company, düşük çözünürlüklü komedi ve çığlık atmaya odaklanmıştır. Oyun popüler hale geldikçe “anında daha kaotik ve ölümcül bir Phasmophobia” olarak adlandırılmıştır.

PC Gamer yazarı Jacob Ridley, Lethal Company’yi 2023 PC Gamer Yılın Oyunu ödüllerinde kişisel tercih olarak belirledi. Oyun, arkadaşlarla oynamak veya TikTok’ta paylaşılan komik klipleri izlemek için eğlenceli bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

Lethal Company, Steam üzerinde normalde 10 dolarlık bir fiyatla satılıyor. Ancak 15 Şubat’a kadar %30 indirimle yalnızca 7 dolara satın alınabilir. Oyun, geliştirici Zeekerss tarafından Erken Erişim aşamasında geliştirilmektedir.

**Key Terms/Definitions:**
– Steam: Bir dijital oyun dağıtım platformudur.
– Zeekerss: Lethal Company’nin geliştiricisi.
– Güncelleme: Oyuna eklenen veya var olan özelliklerin geliştirilmesi için yapılan düzenlemeler.
– Canavar: Oyunda yer alan yaratıklar veya kötü karakterler.
– Harita iyileştirmesi: Oyunda yer alan sahnelerin veya bölümlerin geliştirilmesi.
– Öğe: Oyunda kullanıcıların kontrol edebileceği nesneler veya eşyalar.
– Indie oyunu: Bağımsız oyun yapımcıları tarafından geliştirilen oyunlar.
– Erken Erişim: Oyunun henüz tamamlanmamış olduğu ve oyunun geliştirme sürecinde olan aşama.

Suggested related link: Steam