Nashville’da Kurallara Aykırı Araba Çekme Şirketine İhtar

Nashville’de bulunan bir yerel şirketin geçtiğimiz aralık ayında arabaları haksız yere çektikten sonra, yüzlerce kişiyi geri ödeme bekliyor. WSMV 4 Investigates tarafından bu hafta ilk kez gündeme getirilen bu olay, Metro Ulaşım Lisanslama Komisyonu’na yapılan bir şikayetle daha da büyüdü. İşte ayrıntılar…

Steven Knapp ile tanıştığımızda aracının çekildiği şirket olan Nashville Booting Company’nin izne sahip olmadığını iddia etmişti. Knapp, bu durumu Metro Ulaşım Lisanslama Komisyonu’na şikayet etmekten geri kalmadı. Komisyon, Knapp’ın şikayetini inceledi ve şirketin 1-12 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında yasa dışı faaliyet gösterdiğine karar verdi.

Nashville Booting Company’nin temsilcisi, Perşembe günü yapılan oturumun ardından WSMV4 Investigates’ın sorularını yanıtlamayı reddetti. Ancak kurula şirket sahiplerinin başvuruyu yanlış yaptığını söyledi. Operasyon müdürü Brian Miller, “Ödemeyi göndermedi ve başvurunun uygun şekilde tamamlanması için gereken her şeyi sunmadı” dedi.

Şimdi, Nashville Booting Company, 1-12 Aralık tarihlerinde çekilen herkesin listesini komisyona sağlayana kadar süresiz olarak gözetim altında olacak ve her birine geri ödeme yapacak. “Sadece bu beyefendiye değil, o dönemde çekilen herkese geri ödeme yapılması gerekiyor” dedi bir komisyon üyesi.

Bunun yanı sıra, şirket, Knapp gibi müşteri şikayetlerini nasıl ele alacaklarına dair bir iş planı veya politika sunmak zorunda kalacak. “Ortaya çıkmalısınız” diyor Steven Knapp. “Konuşmalı ve doğruyu söylemelisiniz.”

Telif Hakkı 2024 WSMV. Tüm hakları saklıdır.

Nashville’deki yerel bir şirket olan Nashville Booting Company, araçları haksız yere çektiği için yüzlerce kişi tarafından geri ödeme beklenmektedir.

Bu hafta ilk kez WSMV 4 Yayınları tarafından gündeme getirilen olay, Metro Ulaşım Lisanslama Komisyonu’na yapılan bir şikayetle daha da büyümüştür.

Steven Knapp, aracının çekildiği Nashville Booting Company’nin izne sahip olmadığını iddia etti ve bu durumu Metro Ulaşım Lisanslama Komisyonu’na şikayet etti. Komisyon, Knapp’ın şikayetini inceledi ve şirketin 1-12 Aralık 2023 tarihleri arasında yasa dışı faaliyet gösterdiğine karar verdi.

Nashville Booting Company’nin temsilcisi, WSMV4 Yayınları’nın sorularını yanıtlamayı reddetti. Ancak şirket sahiplerinin başvuruyu yanlış yaptığını kabul etti. Operasyon müdürü Brian Miller, ödemeyi göndermediğini ve başvurunun düzgün şekilde tamamlanması için gereken evrakları sunmadığını söyledi.

Şimdi, Nashville Booting Company, 1-12 Aralık tarihlerinde çekilen herkesin listesini komisyona sağlamak ve her birine geri ödeme yapmak için süresiz olarak gözetim altında olacak. Komisyon üyelerinden biri, “Sadece bu beyefendiye değil, o dönemde çekilen herkese geri ödeme yapılması gerekiyor” dedi.

Ayrıca, şirket, müşteri şikayetlerini nasıl ele alacaklarına dair bir iş planı veya politika sunmak zorunda kalacak. Steven Knapp, “Ortaya çıkmalısınız, konuşmalı ve doğruyu söylemelisiniz” diyor.

Telif Hakkı 2024 WSMV. Tüm hakları saklıdır.

Anahtar Terimler:
– Metro Ulaşım Lisanslama Komisyonu: WSMV 4 Investigates tarafından gündeme getirilen olayın şikayetiyle ilgilenen yerel bir komisyon.
– Nashville Booting Company: Araçların haksız yere çekildiği iddia edilen ve şikayete konu olan yerel şirket.
– Geri Ödeme: Şirketin yasa dışı faaliyet gösterdiği tarihlerde çekilen herkese yapması gereken para iadesi.

Önerilen İlgili Link:
wsmv.com