Savvas Learning Company, Outlier.org’u Satın Aldı: Yenilikçi ve Yaratıcı Bir Yolculuk

PARAMUS, N.J., 7 Şubat 2024 /PRNewswire/ — Öncü bir K-12 öğrenme çözümleri sağlayıcısı olan Savvas Learning Company, bugün, geliştirdiği yüksek kaliteli, hazır online üniversite düzeyindeki dersler portföyüyle lise öğrencilerinin okul binasını terk etmeden çift kredi kazanmasını sağlayan edtech startup Outlier.org’u satın aldığını duyurdu.

Farklı bir perspektif sunarak orijinal haberi sürdürmek kaydıyla, bu yeni makaleyi faktörleri koruyarak Türkçe olarak yazın ve 250 kelimeye kadar olmalı. Alıntıları açıklayıcı bir cümleyle değiştirin. Lütfen, paragrafları standart şablonlardan kaçınarak bitiren ve genellikle GPT tarafından kullanılan “Sonuç olarak” gibi ifadelerle bitiren tipik ifadeleri kullanmaktan kaçının. Her zaman yeni başlık ekleyin

başlık

etiketi başına. Kaynak makale:

Satın alma, mükemmel derecede kaliteli, sinema kalitesinde, çift kredi online dersleri bir araya getirerek lise öğrencilerine sunacak

PARAMUS, N.J., 7 Şubat 2024 /PRNewswire/ — Öncü bir K-12 öğrenme çözümleri sağlayıcısı olan Savvas Learning Company, bugün, geliştirdiği yüksek kaliteli, hazır online üniversite düzeyindeki dersler portföyüyle lise öğrencilerinin okul binasını terk etmeden çift kredi kazanmasını sağlayan edtech startup Outlier.org’u satın aldığını duyurdu.

Outlier.org, sinematik videoları ve karizmatik profesörleri modern, kanıta dayalı öğretim teknikleriyle birleştirerek öğrenciyi sanal olarak bir üniversite ders salonuna taşır. Sanat, insaniteler, sosyal bilimler ve doğa bilimlerindeki çeşitli ödüllü derslerin kataloğu NASA, MIT, Harvard, Yale ve diğer önde gelen kurumların seçilmiş dünya çapında eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Bethlam Forsa, Savvas Learning Company CEO’su, “Ülkedeki lise öğrencileri arasında çift kayıt ve çift kredi fırsatlarına olan talep artmaktadır,” dedi ve okul yöneticilerinin öğrencileri için bu programları düşünürken sınırlı ders seçenekleri, maliyetli ulaşım ve diğer lojistik sorunlar gibi zorluklarla karşı karşıya kaldığını belirtti.

Bethlam Forsa, “Outlier ile bunu değiştirmeyi amaçlıyoruz,” diye devam etti. “Bu satın alma, Savvas tarafından hizmet verilen milyonlarca lise öğrencisi için heyecan verici yeni bir fırsat yaratacak.”

Outlier’ın sunulan kurslar, öğrencilere üniversite derecesine yönelik bir yol sunmanın yanı sıra, Google, Meta ve Salesforce gibi önde gelen teknoloji şirketlerinin kredi sağlayan profesyonel sertifikalarını kazanma fırsatı da sunar.

Lise yöneticilerinin çift kredi derslerinin değerini tanımasının nedeni, öğrencilerini üniversitenin zorluklarına hazırlamanın yanı sıra, hem lise hem de üniversite kredileri kazanmalarını sağlamalarıdır. Çift kayıt ve çift kredi programlarının aynı zamanda daha önce yükseköğretime düşük oranda temsil edilen öğrenciler için lise mezuniyeti ve üniversite kaydı oranlarının artmasına yol açtığı da kanıtlanmıştır.

Outlier kurslarını başarıyla tamamlayan öğrenciler, transfer edilebilir üniversite kredileri Outlier’ın üniversite ortakları, dünya genelinde ilk 50 sıralamasına sahip University of Pittsburgh ve Golden Gate University’den alırlar. Eğitim Komisyonu’na göre, şu anda 48 eyalet ve Columbia Bölgesi, eyalet düzeyinde çift kayıt politikalarını benimsemiştir ve bunlardan 28’i çoklu çift kayıt programı oluşturmuştur.

Outlier’ın eşzamansız 14 ve 15 haftalık (yarı yıl) ve 39 haftalık (tam yıl) genel eğitim dersleri, lise öğrencilerine STEM, insaniteler, ekonomi, işletme ve diğer derslerde genellikle üniversitelerde öğretilen temel fikirlerin bir girişini sunar. Dersler, standart 45 dakikalık bir süre içinde yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir lise öğretmeni, öğrenci ilerlemelerine gerçek zamanlı görünürlük sağlayan kullanımı kolay panolara sahip destek verebilir.

Outlier.org’un kurucusu ve CEO’su Aaron Rasmussen, “Öğrencilerimizin başarısıyla gurur duyuyor ve kanıtlanmış derslerimizi daha fazla öğrenciye sunmak için Savvas’a katılmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Coğrafi veya sosyoekonomik geçmişe bakılmaksızın öğrencilere, üniversite ve kariyer öğrenimine erişim sağlama misyonumuzu tamamlamamıza yardımcı olan üniversite ortaklarımıza, eğitmenlerimize, öğrencilerimize ve ekibimizdeki çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Savvas tarafından sunulan Outlier çift kayıt ve çift kredi seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen lise yöneticileri buradan alabilirler.

SAVVAS LEARNING COMPANY HAKKINDA

Savvas’ta öğrenmenin ilham vermesi gerektiğine inanıyoruz. Yeni fikirleri, yeni düşünme biçimlerini ve yeni etkileşim biçimlerini birleştirerek, başarılı olma fırsatını en iyi şekilde sunacak bir sonraki nesil K-12 öğrenme çözümleri tasarlıyoruz. Ödüllü, yüksek kaliteli öğretim materyallerimiz, kanıta dayalı, standartlara uyumlu temel müfredattan destekleyici ve müdahale programlarına, en son teknolojiye sahip değerlendirme araçlarına kadar her sınıf düzeyi ve disiplini kapsar — hepsi her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Savvas ürünleri, 50 eyaletin, Columbia Bölgesi ve Porto Riko’nun tamamının yanı sıra, dünya genelinde 125’ten fazla ülkede yüzde 90’dan fazla Halka Açık Okul Bölgesi dahil olmak üzere milyonlarca öğrenci ve eğitimcinin kullandığı sistemlerdir. Daha fazla bilgi için Savvas Learning Company web sitesini ziyaret ediniz. (PRNewsfoto/Savvas Learning Company)

Multimedya içeriği indirmek için orijinal habere bakın: https://www.prnewswire.com/news-releases/savvas-learning-company-acquires-outlierorg-302056446.html

KAYNAK Savvas Learning Company

Outlier.org, lise öğrencilerine sinematik videolar ve karizmatik profesörler eşliğinde online üniversite düzeyinde dersler sunan bir edtech şirketidir. NASA, MIT, Harvard ve Yale gibi kurumların seçkin dünya çapındaki eğitimcilerinin sunduğu çeşitli ödüllü derslerin katalogunu içerir. Satın almasıyla Savvas Learning Company, lise öğrencileri için çift kredi kazandıran yüksek kaliteli online dersler sunma imkanı elde etmiştir.

Savvas Learning Company Kimdir?

Savvas Learning Company, öğrenmenin ilham vermesi gerektiğine inanan bir K-12 öğrenme çözümleri sağlayıcısıdır. Kanıta dayalı ve standartlara uyumlu öğretim materyalleri, destekleyici programlar ve teknolojik araçlarla her sınıf düzeyi ve disiplini kapsayan çeşitli ürünler sunmaktadır. Savvas, 50 eyaletin yanı sıra dünya genelinde 125’ten fazla ülkede milyonlarca öğrenci ve eğitimcinin kullandığı bir sistemdir.

Outlier.org’un Sunduğu Avantajlar

Outlier.org’un sunmuş olduğu dersler, lise öğrencilerine üniversite düzeyinde bir eğitim imkanı sunmanın yanı sıra önde gelen teknoloji şirketlerinin kredi sağlayan profesyonel sertifikalarını kazanma fırsatı da sunar. Ayrıca çift kredi programları, lise mezuniyeti ve üniversite kaydı oranlarının artması dışında daha önce yükseköğretime düşük oranda temsil edilen öğrencilerin düzey yükseltmelerine yardımcı olmuştur.

Outlier’un Etkinliklerinin Sonuçları

Outlier.org’dan başarıyla mezun olan öğrenciler, Outlier’ın ortak üniversiteleri University of Pittsburgh ve Golden Gate University’den transfer edilebilir üniversite kredileri alabilirler. Eğitim Komisyonu’na göre, 48 eyalet ve Columbia Bölgesi çift kayıt politikalarını benimsemiş ve bunlardan 28’i çoklu çift kayıt programları başlatmıştır.

İlgili Linkler

Savvas Learning Company
Outlier.org