Delta Fors Güvenlik

Gazi Osman Paşa Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No:501 Kat:5 Çankaya İzmir
0(232) 425-1003

[email protected]

 Kurumsal

1999 yılında İzmir'de faaliyetine başlayan şirketimiz 2005 yılında 5188 sayılı özel güvenlik kanunun değişmesi neticesinde yeniden yapılanmış ve faaliyetine bu doğrultuda devam etmektedir.Yönetim kadrosu Emekli askerlerden ve polislerden oluşan DELTA FORS ÖZEL GÜVENLİK HİZ.LTD.ŞTİ.Asker ve polisin başta disiplin, bilgi,beceri  ve tecrübesini entegre etmiş ve bununlada güvenlik sektöründe başarıyı yaklamış 15 yılı geçkin bir süre özel güvenlik sektörü içerisindeki hakettiği yeri almıştır. Uzun yıllar güvenlik sektörünün içerisinde olması itibari ile çok geniş personel portföyüne ve referansa sahip olan şirketimizin

İTO 10. YIL ONUR BELGESİ,

TSE YETERLİLİK BELGESİ,

WCS SERTİFİKASI Mevcuttur

VİZYONUMUZ
RİSK ANALİZİ

DELTA FORS ÖZEL GÜVENLİK, uzman kadroları ile güvenlik hizmeti vereceği yerin RİSK ANALİZİ'ni yaparak güvenlik ihtiyacını belirler. Buna göre Sabotaj ve Koruma planları oluşturur, Valiliğe ve idareye bildirir.Koruma alanı içerisinde risk oluşturan veya oluşturacaklar madeler olarak mail yolu veya rapor şeklinde yönetime sunularak çözüm ortağınız olur.

HABERLEŞME

Güvenlik birimlerinde görev alan tüm personelimizi telsizle donatır ve yarım saat aralıklarla telsiz çevrimi yaptırarak uyanık olmaların sağlanır. Alarm Haber Alma Merkezimiz, 24 saat tüm olayları anında yetkililere ve güvenlik birimlerine bildirir.

DENETİM

Vardiya amirlerinin her gün, 24 saat kontrolü ve denetimi ile sağlanmakta olup, alarm haber alma merkezimizde 24 saat telli telsiz muharebe ve haberleşme sağlanır.

EĞİTİM

DELTA FORS ÖZEL GÜVENLİK, hizmet verdiği tesislerde görevli personelinin, özel güvenlikle ilgili eğitimlerini gece ve gündüz görev başı ve idame eğitimlerini takibi düzenli olarak yapılmaktadır.

PERSONELİMİZ

  • Çağdaş kıyafet ve üniforma, teçhizat ile donatılmış, eğitimli güvenlik soruşturması yapılmış, fiziki kabiliyetş ve ölçüleri güvenlik personeli standartları üzerinde olan seçkin personelimiz,
  • Haberleşme, İrtibat (Telli,Telsiz)
  • Devriye Kontrol (Motorize,Yaya)
  • Komuta Kontrol (Bekçi Tur Sistemi, Gizli Kamera)
  • Gözetleme, Keşif, İstihbarat
  • Joker Personel (Mevcut personelin yerine yedek güvenlik personeli)
  • 24 saat olaylara müdahale edebilecek merkezle irtibatlı ani müdahale timi
  • İhtiyaç duyulduğunda anında takviye güvenlik destek ekibi
  • Bilgi toplana ve bilgilendirme (Yetkilileri uyarma yada bilgilendirme)
  • Güvenlik konularında her türlü sorumluluğu üstlenen uzman kadrosu