Taylor Swift ve Travis Kelce İlişkisindeki Mücevherat Etkisi

Rob Carr/Getty Images

Geçtiğimiz yıl, iki savaş gazisi tarafından açılan Wove adlı bir mücevherat şirketini anlatan bir NPR hikayesini yayınlamıştı. Bu şirket, çiftlere gerçek bir elmas yüzük satın almadan önce bir 3D baskısı replika hazırlama imkanı sunuyor. Ortaklardan Andrew Wolgemuth, işlerin iyi olduğunu söylüyor. Askeri komisyon evlerindeki mağazalarla yapılan bir anlaşma, Wove’u dünya genelindeki üslerde tanınır hale getirdi. Ardından geçtiğimiz yıl bir yatırımcı, Wove’u golfçü Michelle Wie West ile buluşturdu. Michelle Wie West, Hawaii’deki orman yangınlarına yardım etmek amacıyla kar hedefleyen mücevherat tasarımlarından oluşan bir koleksiyon tasarlamıştı. Sonra bir sonraki bağlantı ortaya çıktı.

“Wolve, Michelle’ın Taylor Swift’in arkadaşı Travis Kelce ile tanışmasını sağladı ve Travis Taylor için bir bilezik tasarlamak istedi,” diyor Wolgemuth. Travis Kelce, Kansas City Chiefs takımının forveti ve Taylor Swift ile çıkmaktadır. Taylor Swift’in konserleri ve maçlara katılımı yerel ekonomi üzerinde farkedilir bir etkiye sahiptir. Kelce, Wolve ile işbirliği yaparak, TNT harflerini içeren bir elmas bilezik tasarladı. Muhtemelen bu bileziği ona Noel hediyesi olarak verdi. Ardından Wolgemuth ve ekibi futbol maçlarını dikkatle izlemeğe başladı.

Chiefs, Ocak ayının son haftasında AFC şampiyonluk maçını kazandı ve Swift sevgilisiyle kucaklaşırken bileziği dünyanın gözü önünde parladı. “Son iki haftada satışlar genel olarak %2000 arttı,” diyor Wolgemuth. Eskiden bir Amerikan Ordusu Ranger’ı olan Wolgemuth, politika, kültür savaşı veya Taylor Swift komplo teorileri hakkında yorum yapmamayı tercih ediyor. Ancak, ekiplerinin fazla mesai yapmaya hazır olduğunu ve Kelce’nin Super Bowl’dan sonra nişan yüzüğü alışverişi yapacak olursa her zaman destek olabileceklerini belirtiyor.

Wove adlı mücevherat şirketi, çiftlere gerçek bir elmas yüzük satın almadan önce bir 3D baskısı replika hazırlama imkanı sunmaktadır.

Andrew Wolgemuth, Wove’un işlerinin iyi olduğunu söylüyor ve şirketin askeri komisyon evlerindeki mağazalarla yaptığı anlaşmanın, Wove’u dünya genelindeki üslerde tanınır hale getirdiğini belirtiyor.

Mücevherat tasarımcısı Michelle Wie West, Hawaii’deki orman yangınlarına yardım amacıyla kar hedefleyen tasarımlardan oluşan bir koleksiyon tasarlamıştır.

Wolve, Michelle Wie West’in Taylor Swift’in arkadaşı Travis Kelce ile tanışmasını sağlamış ve Travis Kelce için bir bilezik tasarlamayı istemiştir.

Travis Kelce, Kansas City Chiefs takımının forvetidir ve Taylor Swift ile ilişkisi vardır. Kelce, Wolve işbirliğiyle TNT harflerini içeren bir elmas bilezik tasarlamış ve muhtemelen bu bileziği ona Noel hediyesi olarak vermiştir.

Chiefs, AFC şampiyonluk maçını kazandığında, Swift sevgilisiyle kucaklaşırken Kelce’nin tasarladığı bilezik dikkat çekmiştir.

Son iki haftada satışlar genel olarak %2000 artmıştır. Wolgemuth, ekiplerinin Kelce’nin Super Bowl’dan sonra nişan yüzüğü alışverişi yapması durumunda her zaman destek olacaklarını belirtmektedir.

Jargon ve Anahtar Terimler:
– 3D baskı: Üç boyutlu nesnelerin basılmasını sağlayan bir teknoloji.
– Replika: Orijinal nesnenin aynısını yaratma işlemi.
– Mücevherat: Değerli taşlarla süslenen takılar.
– Komisyon evi: Ordu mensuplarına hitap eden mağazalar.
– Super Bowl: Amerikan futbolunda yıllık olarak düzenlenen şampiyonluk maçı.

Önerilen ilgili link:
Wove