The Boathouse ve İkiz Kardeşi Elementler Restoranlarından Otomatik %20 Servis Ücreti Kalkıyor

Richmond, Va. – The Boathouse, Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restaurantları, bu hafta itibariyle tüm faturalardan otomatik olarak alınan %20 servis ücretini kaldıracak.

6 Şubat Salı günü, The Boathouse tarafından yapılan bir duyuruda, manzaralı bir konumda hizmet veren Rockett’s Landing, Midlothian, Short Pump ve Hopewell’deki restoranlarında artık otomatik olarak %20 servis ücreti alınmayacağı belirtildi. Bunun yanı sıra, Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restoranları da bu değişiklikten etkilenecek.

Bu özel günü kutlamak adına, 20 Şubat Salı günü The Boathouse, tüm menüsündeki ürünlerde %20 indirim uygulayacak. Bu indirim aynı zamanda Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restoranlarında da geçerli olacak.

The Boathouse, Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco gibi seçkin restoranlarında bu yeni uygulama ile müşterilerine daha esnek bir deneyim sunmak istiyor. Misafirler artık hesaplarının %20’sini otomatik olarak ödemek zorunda kalmayacaklar ve böylelikle daha fazla seçim özgürlüğüne sahip olacaklar.

Bu yenilikçi adımla birlikte, The Boathouse ve ikiz kardeşi Elementler Restoranları, misafirlerini memnuniyetle ağırlamaya devam edecek. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için The Boathouse’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

The Boathouse, Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restoranları, tüm faturalardan alınan %20 servis ücretini kaldıracak. Bu değişiklik 6 Şubat Salı günü duyuruldu ve Rockett’s Landing, Midlothian, Short Pump ve Hopewell’deki restoranları etkileyecek. Ayrıca Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restoranları da bu değişiklikten etkilenecek.

Bu özel günü kutlamak adına, 20 Şubat Salı günü The Boathouse, tüm menüsündeki ürünlerde %20 indirim uygulayacak. Bu indirim aynı zamanda Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco restoranlarında da geçerli olacak.

Bu yeni uygulama ile The Boathouse, Island Shrimp Co. ve Casa Del Barco gibi restoranlar, müşterilere daha esnek bir deneyim sunmayı hedefliyor. Müşteriler artık hesaplarının %20’sini otomatik olarak ödemek zorunda kalmayacaklar ve daha fazla seçim özgürlüğüne sahip olacaklar.

The Boathouse’un resmi web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Key terms:
– Servis ücreti: Restoranda verilen hizmetin karşılığı olarak hesaba eklenen ekstra ücret.
– Indirim: Ürünlerin normal fiyatından düşük bir fiyatla satılması.
– Seçkin: Kaliteli ve üst düzey olan.
– Misafir: Restorana gelen müşteri.
– Rezervasyon: Önceden bir yerin ayırtılması veya bir işlem için randevu alınması.

Related link: The Boathouse