Unutulmaz Bir Hediye: Eski Sevgiliyi hurdaya çıkartın!

Bir şirket, bu Sevgililer Günü’nde tam anlamıyla (sembolik) intikamın tadını çıkarmanızı sağlıyor: eski sevgilinizi “hurdaya çıkartma” fırsatı sunuyor. 25 Ocak 2024 tarihinde İngiltere merkezli Scrap Car Comparison şirketinin blog yazısında “Her yıl Sevgililer Günü aşk ve romantizm mevsimini kutlar, ancak dürüst olalım – tüm ilişkiler sonsuza dek sürmüyor, bu da bazı insanlar için bu dönemin unutmak istedikleri eski partnerlerinin hatırlatıcı olmasına sebep olabiliyor” ifadeleri yer aldı.

Ayrılık sürecinde olanlar veya kalp kırıklığı yaşayanlar için, bu Sevgililer Günü’nde bazı kapanış hissiyatını sağlayacak benzersiz bir yol sunmak istiyoruz: Eski Sevgilini Sök (Scrap Your Ex) programıyla tanışın ve eskiye hoşça kal deyin” şeklinde bir açıklama da yazıda bulunuyor.

Scrap Car Comparison, websitesine göre tüketicilere araçlarını en iyi fiyatla nasıl bertaraf edeceklerinde yardımcı olan bir hizmettir. Şirket, “Ülke genelinde yüzlerce hurda araba bahçesi ile çalışıyor ve her yıl binlerce aracı hurdaya çıkarıyoruz – bu yüzden bu yıl hurda yığınına gidecek araçları özellikle iyi bir amaçla kullanmak istedik” diye ekliyor.

Scrap Car Comparison’a göre, bunu yapmanın en iyi yolu, “eski bir hurdalık araca eski partnerin ismini vermek” ve bununla “araba-terapisinin” tadını çıkarmaktır.

Eski bir partnerin adını taşıyan bir arabayı adlandırmak isteyen kişi, Scrap Car Comparison’ın web sitesindeki bir formu doldurabilir. Şirket, eski sevgilinin adının yanı sıra niçin “gayriresmi” bir şekilde hurdaya çıkarılmalarını istediklerini açıklamaları gerektiğini söylüyor.

“Katılımların tümü Sevgililer Günü’nde, yani 14 Şubat 2024 Çarşamba günü yapılmalıdır” diye belirten Scrap Car Comparison, eski sevgilisinin “hurdaya çıkartıldığını” görmek isteyen kişilere fotoğraf kanıtı sunacaklarını söylüyor.

Scrap Car Comparison’ın web sitesinde paylaşılan fotoğraflarda, bir kişinin adıyla ve kalp sembolleriyle sprey boyanmış arabalar yer alıyor.

Şirket İngiltere merkezli olmasına rağmen, dünyanın herhangi bir yerinden biri olan herkes bir isim belirterek “hurdaya çıkartılma” için başvuruda bulunabilir.

Scrap Car Comparison “yüksek talep bekliyoruz ve bu yüzden herkesin eski sevgilisini bu yıl hurdaya çıkartamayabiliriz, ancak elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diyor.

Seçilen kişilere hurdaya çıkartma işlemi “fotoğraflı bir kanıt” olarak sunulacak.

Bu şirketin sunduğu “en üst düzeyde kalp kırıklığı iyileştirici” olduğunu da ifade ediyor.

Fox News Digital, şirketten ek bir yorum almak için iletişime geçti.

Daha fazla Lifestyle makalesi için www.foxnews.com/lifestyle adresini ziyaret edebilirsiniz.

Christine Rousselle Fox News Digital’in Lifestyle muhabiri olarak görev yapmaktadır.

Bu Sevgililer Günü’nde bir şirket, eski sevgililerini hurdaya çıkarma fırsatı sunuyor. İngiltere merkezli Scrap Car Comparison şirketi, aşk ve romantizm mevsiminde bazı insanların eski partnerlerini unutmak istedikleri için bu fırsatı sunmaktadır.

Scrap Car Comparison, tüketicilere araçlarını en iyi fiyatla nasıl bertaraf edecekleri konusunda yardımcı olan bir hizmettir. Şirket, yüzlerce hurda araba bahçesi ile çalışarak her yıl binlerce aracı hurdaya çıkarmaktadır. Bu yıl hurda yığınına gidecek araçları daha iyi bir amaçla kullanmak istediklerini belirtmektedir.

Şirket, eski bir hurdalık araca eski partnerin ismini vermenin ve bununla “araba terapisini” yaşamanın en iyi yol olduğunu söylüyor. Eski bir partnerin adını taşıyan bir arabayı adlandırmak isteyen kişiler, Scrap Car Comparison’ın web sitesindeki bir formu doldurabilirler.

Katılımın 14 Şubat 2024 Çarşamba günü gerçekleşmesi gerektiği belirtilmektedir. Şirket, eski partnerlerini hurdaya çıkartılan kişilere fotoğraf kanıtı sunacaklarını belirtmektedir.

Scrap Car Comparison’ın web sitesinde paylaşılan fotoğraflarda, bir kişinin adıyla ve kalp sembolleriyle sprey boyanmış arabalar yer almaktadır.

Bu fırsattan dünyanın herhangi bir yerinden herkes faydalanabilir, ancak yüksek talep olduğu için herkesin eski sevgilisini hurdaya çıkartamayabileceklerini belirtmektedirler.

Scrap Car Comparison’ın sunduğu bu fırsatın “en üst düzeyde kalp kırıklığı iyileştirici” olduğu ifade edilmektedir.

Daha fazla yaşam tarzı makalesi için Fox News’in Lifestyle bölümünü ziyaret edebilirsiniz.