WWE’nin Yöneticisi John Porco Şirketten Ayrıldı

WWE’nin 25 yıldır çalışan bir yöneticisi olan John Porco, şirketten ayrıldı. PWInsider’ın bildirdiğine göre, Porco WWE’den ayrılmış durumda.

Porco son olarak WWE’nin Canlı Etkinlikler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
Rapora göre, ayrılık geçen ay gerçekleşti.
Porco, 1999 yılında WWE’e Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak başladı ve 2002 yılında canlı etkinlikler departmanına geçti.

Sonrasında, 20 yıl boyunca Pazarlama Direktörü olarak çalıştı ve 2022 yılında Canlı Etkinlikler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atandı ve bu görevi ayrılışına kadar sürdürdü.
Henüz ayrılığın nasıl veya neden gerçekleştiğine dair herhangi bir detay bulunmamaktadır.
PWInsider’ın bildirdiğine göre, daha önce Canlı Etkinlik Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Justin Scalise, Porco’nun yerini almıştır.

Tüm önemli Güreş ve WrestleTalk Haberleriyle ilgili güncel kalmak istiyor musunuz? Tercihlerinizi seçmek için buraya tıklayarak bültenimize kaydolun!

WWE’nin 25 yıldır çalışan bir yöneticisi olan John Porco’nun şirketten ayrıldığı bildirildi. Porco son olarak WWE’nin Canlı Etkinlikler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Ayrılığın gerçekleştiği tarih ise geçtiğimiz ay olarak belirtiliyor. Porco, 1999 yılında WWE’e Halkla İlişkiler Koordinatörü olarak başlamış ve daha sonra canlı etkinlikler departmanına geçmiştir.

Porco, 20 yıl boyunca Pazarlama Direktörü olarak çalışmış ve 2022 yılında Canlı Etkinlikler İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Ayrılığıyla ilgili detaylar henüz bilinmemektedir. Porco’nun yerine, daha önce Canlı Etkinlik Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı olan Justin Scalise’nin atandığı belirtilmektedir.

Daha fazla güreş ve WrestleTalk Haberleri hakkında bilgi almak için bültenimize kaydolmak için buraya tıklayarak tercihlerinizi seçebilirsiniz.