Charleston’ın TTS Studios’un Genişlemesi İçin Sunduğu İmkânlar

Charleston County’de çeşitli endüstriler için özel tasarımlar yapan bir şirket olan TTS Studios, operasyonlarını genişleteceğini duyurdu. Şirket, sürecin bir parçası olarak 14 yeni iş yaratırken 845.000 dolar yatırım yapacak.

Kendisini yenilikçi işletmelerin ve yaratıcı girişimlerin bir noktası olarak gösteren TTS Studios’un genişlemesini desteklemekten gurur duyan North Charleston Belediye Başkanı Reggie Burgess, “North Charleston olarak, TTS Studios’un genişlemesini desteklemekten gurur duyuyoruz. Şirket, yeni tesisi, genişlemiş iş modeli ve gerçekten inanılmaz yaratıcı topluluğuyla Charleston’dan başka bir yerde faaliyet göstermeyi neredeyse imkânsız kılıyor” dedi.

Son olarak, TTS Studios, Navy Yard Endüstriyel Kompleksi’nde North Hobson Caddesi’nde bulunan 67.000 metrekarelik bir binaya taşındı. 2016 yılından bu yana, şirket sahne sanatları ve özel etkinlikler için özel tasarımlar yapmaktadır.

TTS Studios’un, New York merkezli birçok tiyatro projesinin yanı sıra, Spoleto Festivali USA, High Water, Charleston merkezli sanatçılar ve gelişen marka ortaklıklarıyla Charleston’daki köklerini sağlamlaştıran önemli projeleri bulunmaktadır.

TTS Studios, yaratıcı topluluğu, şehir kültürü ve beşeri kaynakları göz önüne alındığında, Charleston’ın gerçekten sıradışı bir yer olduğunu dile getirmekte. Şirket, stratejik olarak bu şehirde konumlanmanın, işletmenin genişlemesi için sunduğu fırsatları ve büyüme potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecektir.

Kaynak: WCSC. Tüm hakları saklıdır.

TTS Studios, Charleston County’de faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, özel tasarımlar yaparak çeşitli endüstrilere hizmet vermektedir. TTS Studios, operasyonlarını genişletme kararı aldı ve bunun bir parçası olarak 14 yeni iş yaratacak ve 845.000 dolarlık bir yatırım yapacak.

North Charleston Belediye Başkanı Reggie Burgess, TTS Studios’un genişlemesini desteklediklerini belirtti ve şirketin yeni tesisi, genişlemiş iş modeli ve yaratıcı topluluğuyla Charleston’dan başka bir yerde faaliyet göstermesinin neredeyse imkansız olduğunu söyledi.

Son olarak, TTS Studios, Navy Yard Endüstriyel Kompleksi’nde bulunan 67.000 metrekarelik bir binaya taşındı. Şirket, 2016 yılından bu yana sahne sanatları ve özel etkinlikler için özel tasarımlar yapmaktadır.

TTS Studios, New York merkezli tiyatro projeleri ve Charleston’daki Spoleto Festivali USA, High Water gibi etkinlikler ve yerel sanatçılarla iş birlikleri gerçekleştirmiştir. Şirket, Charleston’ın yaratıcı topluluğu, şehir kültürü ve beşeri kaynakları göz önüne alındığında gerçekten sıradışı bir yer olduğunu vurgulamaktadır.

Kaynak: WCSC WCSC linki