Collective Audience ile Insticator Arasında Stratejik Teknoloji Ortaklığı Anlaşması İmzalandı

Collective Audience, Inc. (NASDAQ:CAUD) paylaşımı, online yayıncılar ve markalar için bir tedarikçi tarafı platformu (SSP) ve etkileşim çözümleri sağlayıcısı olan Insticator ile stratejik bir teknoloji ortaklığı anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, Collective Audience’ın AudienceCloud tarafından desteklenen AudienceDesk ile Insticator’ın geniş yayıncı arzı ve marka ve ajans talebini bir araya getirecek ve Collective Audience ekosistemini güçlendirecektir.

İşbirliği ayrıca Insticator’ın çeşitli şirket portföyünü de kapsamaktadır: Bağlı TV için Google Sertifikalı Yayıncılık Ortaklığı yapan OKO ve çoklu konum pazarlama şirketi Balihoo.

Peter Bordes, Collective Audience CEO’su, “Insticator, Balihoo ve OKO Digital ile olan yeni işbirliğimiz büyüme için pek çok yeni fırsat açıyor ve vizyonumuzun, misyonumuzun ve teknoloji yol haritamızın bir diğer temel ekosistem yapısı ve doğrulamasını temsil ediyor” dedi.

“Entegrasyon aynı zamanda Insticator’ın ortaklarının yayıncı envanterimize erişim sağlamasını da mümkün kılıyor. Derin iki yönlü entegrasyonlarla ekosistemimizi nasıl inşa ettiğimizi ve ortaklarımızı benzersiz reklam birimlerimiz, veri yeteneklerimiz ve daha fazlasıyla güçlendirdiğimizi gösteren başka bir temel kullanım durumu sunuyor.”

Ortak girişim yapısı, API entegrasyonlarını kullanarak Collective Audience ve Insticator’a her iki platformun yeteneklerine ve verilerine erişim sağlayarak gelir paylaşım modelini destekleyecek.

Her iki şirket de eşitlik değişimi aracılığıyla ortak sahiplik imkanlarını araştırıyor.

Bu işlem, Collective Audience’ın daha önce duyurulan planlanan DSL Digital ve BeOp satın almalarından gelen gelir ve EBITDA oluşumunu önemli ölçüde artırması bekleniyor.

Fiyat Hareketleri: CAUD payları, Pazartesi günü kontrol edilen son fiyatta %92 artışla 0.7487 dolar seviyesindedir.

Görsel kaynak: Shutterstock

Collective Audience, Inc. (NASDAQ:CAUD), online yayıncılar ve markalar için SSP (tedarikçi tarafı platformu) ve etkileşim çözümleri sağlayıcısı olan Insticator ile stratejik bir teknoloji ortaklığı anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, Collective Audience’ın AudienceCloud tarafından desteklenen AudienceDesk ile Insticator’ın geniş yayıncı arzı ve marka ve ajans talebini bir araya getirecek ve Collective Audience ekosistemini güçlendirecektir.

Insticator’ın portföyü içinde Bağlı TV için Google Sertifikalı Yayıncılık Ortaklığı yapan OKO ve çoklu konum pazarlama şirketi Balihoo da bulunmaktadır.

Peter Bordes, Collective Audience CEO’su, işbirliği hakkında şunları söyledi: “Insticator, Balihoo ve OKO Digital ile olan yeni işbirliğimiz büyüme için pek çok yeni fırsat açıyor ve vizyonumuzun, misyonumuzun ve teknoloji yol haritamızın bir diğer temel ekosistem yapısı ve doğrulamasını temsil ediyor.”

Bu ortak girişim yapısı, Collective Audience ve Insticator’a, gelir paylaşım modelini destekleyerek, her iki platformun yeteneklerine ve verilerine erişim sağlayan API entegrasyonlarını kullanmaktadır.

Her iki şirket de ortak sahiplik imkanlarını araştırmaktadır.

Bu işlemle birlikte, daha önce duyurulan planlanan DSL Digital ve BeOp satın almalarının getirdiği gelir ve EBITDA oluşumu, Collective Audience’ın önemli ölçüde artmasını beklemektedir.

CAUD payları, Pazartesi günü kontrol edilen son fiyatta %92 artarak 0.7487 dolara ulaşmıştır.

Terimler:
– Collective Audience, Inc. (NASDAQ:CAUD): NASDAQ borsasında işlem gören ve online yayıncılar ve markalar için SSP ve etkileşim çözümleri sağlayan bir şirket.
– Insticator: Online yayıncılar ve markalar için SSP ve etkileşim çözümleri sağlayan bir şirket.
– SSP (Supply Side Platform): Online reklam envanterini yöneten ve optimize eden bir reklam teknoloji platformu.
– API (Application Programming Interface): Yazılım uygulamalarının farklı sistemler ve platformlar arasında iletişim kurmasını sağlayan bir arayüz.
– Digital: DSL Digital adlı şirket.
– BeOp: BeOp adlı şirket.
– EBITDA (Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation, and Amortization): Faiz, vergi, amortisman ve itfa öncesi kazanç; bir şirketin faaliyetleri için kullanılabilir nakit akışını temsil eden finansal bir ölçüm.

İlgili linkler:
Collective Audience ana domain
Insticator ana domain
OKO Digital ana domain
Balihoo ana domain

Görsel kaynak: Shutterstock