Bluey adlı Disney+ dizisinin son bölümü uzatılmış bir süreye sahip oldu ve sadece yetişkinleri duygulandırmakla kalmadı, aynı zamanda bir reklama da ilham kaynağı oldu. Dizi, Heeler ailesinin taşınma planları yapmasına rağmen sonunda vazgeçmelerini konu alıyor. Bluey, çocuklar ve yetişkinler tarafından çok sevilen bir yapım haline gelmiştir. The Today Show’un sunucusu Carson Daly, “The Sign” adlı bölümün ailelerin taşınmasıyla ilgili olduğunu ve internette büyük yankı uyandırdığını söyledi. Bu bölüm, normaldeki bölümlerden dört kat daha uzun olan 28 dakika sürdü. 14 Nisan’da Disney+ platformunda yayınlandı. USA Today’e göre, bu bölüm, Zillow isimli bir şirket için yeni bir fırsat doğurdu. Zillow’un Kıdemli Başkan Yardımcısı Ravi Kandikonda, şirketin Ryan Reynolds’ın yapımcılığını üstlendiği Maximum Effort ile işbirliği yapmaya başladığını söyledi. Bu reklam “taşınmanın üzücü olmak zorunda olmadığını ve aslında harika olabileceğini” ailelere hatırlatmak amacıyla yapıldı. Reklam, The Today Show’a göre, Bluey, Bingo, Bandit ve Chilli karakterlerine dayanan gerçek bir Blue Heeler köpek ailesiyle birlikte 25 Nisan’da yayınlandı. Reklam, ayrıca “Bluey” dizisinden Dan Brumm tarafından düzenlendi. Brumm, People Magazine’e göre şunları söyledi: “Zillow olarak, bir evin sadece zemin döşemeleri ve pencere pervazlarından ibaret olmadığını biliyoruz. Bir ev anıların yaşandığı yerdir.” “Ve bir çocuk dizisi hepimizi nasıl hissettirdi diye bakarsak, yeni bir eve taşınma iyi bir şey olabilir. Yeni anılar biriktirmek, taze bir başlangıç, tamamen yeni bir bölüm.” Maximum Effort, reklamı Instagram sayfasında “Gerçek bir ev tamircisi” şeklinde açıklama yaparak paylaştı.

Bluey adlı Disney+ dizisinin son bölümü, uzun bir süreye sahip oldu ve hem yetişkinleri duygulandırdı hem de bir reklama ilham kaynağı oldu. Dizi, Heeler ailesinin taşınma planları yapmasına rağmen sonunda vazgeçmelerini konu alıyor. Bu bölüm, normaldeki bölümlerden dört kat daha uzun olan 28 dakika sürdü.

Dizinin “The Sign” adlı bölümü, ailelerin taşınmasıyla ilgili olduğu için internette büyük yankı uyandırdı. 14 Nisan’da Disney+ platformunda yayınlandı. Bu bölüm, Zillow isimli bir şirket için yeni bir fırsat doğurdu.

Zillow’un Kıdemli Başkan Yardımcısı Ravi Kandikonda, şirketin Ryan Reynolds’ın yapımcılığını üstlendiği Maximum Effort ile işbirliği yapmaya başladığını söyledi. Bu reklam, “taşınmanın üzücü olmak zorunda olmadığını ve aslında harika olabileceğini” ailelere hatırlatmak amacıyla yapıldı.

Reklam, Bluey dizisindeki karakterlere dayanan gerçek bir Blue Heeler köpek ailesiyle birlikte 25 Nisan’da yayınlandı. Reklam ayrıca “Bluey” dizisinden Dan Brumm tarafından düzenlendi. Brumm, “Zillow olarak, bir evin sadece zemin döşemeleri ve pencere pervazlarından ibaret olmadığını biliyoruz. Bir ev anıların yaşandığı yerdir” dedi.

Reklamı Maximum Effort, “Gerçek bir ev tamircisi” şeklinde açıklama yaparak Instagram sayfasında paylaştı.

İlgili linkler:
Disney+ resmi internet sitesi
The Today Show resmi internet sitesi
USA Today resmi internet sitesi
Zillow resmi internet sitesi
Maximum Effort Instagram hesabı