Hastings İnşaat Şirketi İflas Başvurusunda Bulundu

Hastings’deki bir inşaat şirketinin sahibi, uzun süredir FOX 17 Problem Çözücüler tarafından soruşturmaların odağında olan şirketi için iflas başvurusunda bulundu. Bay to Bay Building Concepts LLC ve sahibi Jerold Saeman, Michigan Lisanslama ve Düzenleme İdaresi (LARA) tarafından mesleki kodları ihlal etmekle suçlanarak lisansları Temmuz 2023’te iptal edilmiş ve müşterileri tehlikeli koşullara bırakmıştı.

Ev sahiplerinden gelen birçok şikayeti öğrenen FOX 17 Problem Çözücüler, şirketin çalışmalarının onlara binlerce dolarlık maliyet getirdiğini öğrendi. Bazıları ise müdahalemizden sonra geri ödeme aldı.

Birleşik Devletler Batı Michigan Bölge Mahkemesi’nden elde edilen belgelere göre, Pazartesi günü yapılan iflas başvurusu, Saeman’ın eski müşterilerin de aralarında bulunduğu 100’den fazla kişiye yaklaşık 708.000 dolar borcu olduğunu gösteriyor.

Daha önce LARA, Bay to Bay’in 12 ev sahibine 66.000 dolardan fazla borçlu olduğunu belirtmişti.

Takip Et FOX 17: Facebook – Twitter – Instagram – YouTube

Hastings’deki bir inşaat şirketi olan Bay to Bay Building Concepts LLC’nin sahibi Jerold Saeman, şirketinin iflas başvurusunda bulundu.
– Saeman ve şirketi, Michigan Lisanslama ve Düzenleme İdaresi (LARA) tarafından mesleki kod ihlalleri nedeniyle lisansları iptal edilmiş ve müşterileri tehlikeli koşullara maruz bırakmıştı.
– Şirket, ev sahiplerinden gelen birçok şikayet almış ve müşterilere binlerce dolarlık zarar vermiş.
– Şu anda Saeman, yaklaşık 100’e yakın kişiye toplamda 708.000 dolardan fazla borçlu olduğunu belirtmiştir.

LARA: Michigan Lisanslama ve Düzenleme İdaresi. Fox 17 Problem Çözücüler: Bir televizyon kanalının soruşturma birimi.
Hastings: Michigan’da bir şehir.

Bu makaleyle ilgili önerilen bağlantılar:
Fox 17 Online – Fox 17 Problem Çözücüler tarafından sunulan diğer haberler ve içerikler için ana sayfa.