Henderson’da Bir Aile İşletmesi, Büyük Ölçekli Bir Linen Şirketi Tarafından Satın Alındı

Henderson’da 1961 yılından beri aile şirketi olarak faaliyet gösteren bir yerel işletme, büyük ölçekli bir linen şirketi tarafından satın alındı. Orta Batı’da üniforma ve linen hizmetleri satışıyla tanınan Sitex, Henderson’da kurulmuştur. Büyük Buhran döneminden beri var olan Ohio merkezli bir linen hizmeti şirketi olan Cintas tarafından yönetilecektir. Sitex, üç nesildir aile tarafından sahip olunan, orijinal olarak Sights ailesi tarafından kurulmuştur. Şirket, İngabeticelerin Henderson, Louisville, Nashville, Paducah ve Jasper, Indiana’da bulunan beş şubeyle hizmet vermektedir. Sitex, 2022 Mayıs’ında gerçekleştirilen 4.5 Milyon dolarlık bir genişleme sonrasında Henderson şubesine 30 yeni iş yeri eklemiştir. Satın alma sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyoruz ve bu hikayeyi güncelleyeceğiz. Tüm hakları saklıdır. (2024 WFIE)

Yerel bir işletme olan Sitex, 1961 yılından beri Henderson’da faaliyet göstermektedir. Sitex, 2022 Mayıs’ında gerçekleştirilen 4.5 Milyon dolarlık genişleme ile 30 yeni iş yeri açmıştır. Şirket, Ohio merkezli bir linen hizmeti şirketi olan Cintas tarafından satın alınmıştır.

Henderson’da bulunan Sitex, Orta Batı’da üniforma ve linen hizmetleri satışıyla ün kazanmıştır. Şirket, orijinal olarak Sights ailesi tarafından kurulmuş ve üç nesildir aileye aittir. Sitex, Henderson, Louisville, Nashville, Paducah ve Indiana’da bulunan Jasper şubeleriyle hizmet vermektedir.

Satın alma sonrasında Cintas tarafından yönetilecek olan Sitex hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyoruz ve bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Kaynak: link