Doğa Mobilya ve Dekorasyon

6214 Sokak No: 9/A Şemikler Karşıyaka, İzmir
0(537) 382-6368

[email protected]

1985 Yılında Cengiz Koç mobilya dekorasyon sektörüne giriş yaptı. Zaman içinde edindiği birikim ve tecrübe ile 2010 yılında Doğa Dekorasyon'u İzmir Karşıyaka'da kurarak halen daha hizmetlerine devam etmektedir.

Doğa Dekorasyon olarak bir çok alanda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ev, ofis, villa dekorasyonunuz a'dan z'ye anahtar teslim olarak yapılmaktadır.

Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makine ve ekipmanı ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır. 

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübemiz ile prestijli yapı taahhütlerinde oluşturduğumuz güven ve bu güvenin simgesi haline getirdiği Doğa Dekorasyon isminin sürekliliğinin sağlanması en öneml firma politikamızdır.