Geniş Nüfus Sayesinde Yeni Bir İyileştirme Merkezi Kuruluyor

Dünyanın dört bir yanındaki yardım elinden, Monroe İlçesi’nde yeni bir ev iyileştirme merkezi hayata geçiriliyor. Cresco’da merkezi bulunan küresel bir şirket, bugün çalışanlarını Monroe İlçesi Habitat For Humanity ReStore için ödünç aldı.

Weiler Abrasives’in satış ekibinde yer alan Christin Astolfi için iş bugün oldukça farklı görünüyor.
Astolfi “İşimizin sonuçlarını dokunarak görebiliyoruz. Genellikle satış işinde olduğunuzda, işin sonucu anında oluşmaz ve aniden gerçekleşmez, ancak bugün kesinlikle başardık.” diyor.
İtalya kökenli Astolfi, Monroe İlçesi Habitat for Humanity’ye gönüllü olan altı ülkeden 60’dan fazla çalışandan biri. Üretim şirketi Poconos’ta Küresel Ticari Toplantısını düzenlemekte.
Weiler Abrasives Küresel Pazarlama Direktörü Nate Schmid, “Topluma karşılık vermek Weiler Abrasives’ın temel bir ilkesi ve değeri. Şirketimizde bir grup varken, tüm zamanımızı müşterilere odaklanarak geçirmek yerine, biraz zamanı toplumda geçirmek ve geri vermek istiyoruz.” diyor.
Bize, raftaları kurma ve Marshalls Creek’teki Milford Yolu üzerindeki kar amacı gütmeyen mağaza ReStore’a bir dolu yük boşaltmanın, mükemmel bir takım çalışması olduğunu söylüyorlar …
“Sen tut, ben yerleştireyim.”
Ancak gönüllülerin aynı zamanda fark yaratmaktan da hoşlandıklarını söylüyorlar. Poconos’taki yeni ev iyileştirme merkezi, perakende fiyatının bir kesri olan inşaat malzemeleri ve ev eşyaları sunacak. Ve bu ucuz alışverişler, daha fazla insanın ev sahibi olmasına yardımcı olacak. Gelirler, evleri korumak ve inşa etmek için kullanılacak.
Astolfi diyor ki, “Bu, web sitesinde sadece güzel sözlere dayalı değil, insanların gerçekten topluma katkıda bulunduklarının bir göstergesidir. Bu da Weiler Şirketi’nin kuşkusuz yaşamları iyileştirmek istediği üç “C”den biridir.”
Gönüllüler, kar amacı gütmeyen kuruluşun sırtından büyük bir yük alıyorlar. ReStore’un Ocak ayında açılması planlanıyordu, ancak inşaat gecikmeleri tarihi Mayıs’a kadar erteledi.
Monroe İlçesi Habitat for Humanity Yönetim Kurulu Sekreteri Suzanne Young-Mercer diyor ki, “Burada üç saat kalacaklar. Onları izlediğim yarım saat içinde bile inanılmaz şeyler yapabildiler, bu yüzden bu kamyonlardaki her şeyi binaya yerleştireceğimize hiç şüphem yok.”
Monroe İlçesi Habitat for Humanity, toplumun yakınından ve uzaktan gelen yardımlar sayesinde ReStore için gelecek ay bir büyük açılış yapmayı umuyor.

Anladım. İşte makaleden temel konulara ve bilgilere dayalı bir SSS bölümü:

S: Monroe İlçesi’nde ne gibi bir ev iyileştirme merkezi hayata geçiyor?
C: Monroe İlçesi’nde Habitat For Humanity ReStore için yeni bir ev iyileştirme merkezi hayata geçiriliyor.

S: Habitat for Humanity nedir?
C: Habitat for Humanity, dünyanın dört bir yanındaki yardım elinden gelen insanlar tarafından kurulan bir kuruluştur ve konut ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için çalışır.

S: Weiler Abrasives kimdir?
C: Weiler Abrasives isimli şirket, Cresco’da merkezi bulunan bir küresel şirkettir.

S: Weiler Abrasives hangi amaçla Monroe İlçesi Habitat for Humanity ReStore’ye yardımcı oluyor?
C: Weiler Abrasives şirketi, Weiler Abrasives Küresel Pazarlama Direktörü Nate Schmid’in belirttiği gibi topluma geri vermek istiyor ve bu nedenle çalışanlarını Monroe İlçesi Habitat for Humanity ReStore projesine göndermeyi tercih ediyor.

S: ReStore ne tür ürünler sunacak?
C: ReStore, inşaat malzemeleri ve ev eşyalarının perakende fiyatının bir kesri olan ucuz alışverişler sunacak.

S: ReStore’da yapılan alışverişlerin gelirleri ne için kullanılacak?
C: ReStore’da yapılan alışverişlerin gelirleri, evleri korumak ve inşa etmek için kullanılacak.

Bu makaledeki anahtar terimler ve jargon şunları içerir:
– Habitat For Humanity
– ReStore
– Weiler Abrasives
– Poconos
– Küresel Ticari Toplantı
– Konut açılışı
– Habitat for Humanity Yönetim Kurulu
– Ucuz alışverişler

Önerilen ilgili bağlantılar:
Habitat for Humanity
Weiler Abrasives
Poconos