“Yeshua” Oyunu Bu Haftasonu Avon Park’ta!

Power and Light Productions’ın canlı gösterisi, İsa’nın İsrail’deki günlük hayatı ve zamanlarını konu alıyor. Büyük canlı prodüksiyonlar, Power and Light Productions’ın Bowling Green, Florida’da gerçekleştirdiği Noel zamanında Beytlehem Boyama Etkinlikleri ve Paskalya’da Tutku Oyunları gibi etkinliklerde oldukça tanıdık bir konudur. Bu durumlarda, yüzlerce kişilik bir oyuncu kadrosuyla Bowling Green’deki Cattleman’s Arena’da Kutsal Kitap hikayelerini yeniden canlandırırlar. Ancak bu sefer, onlardan yol göstermelerini isteyen bir talep geldi ve sahibi Mike Graham bu zorluğun üstesinden geldi.

Nostaljik bir Florida deneyimi olan Safari Wilderness Ranch İçerisinde Masalsı Maceralar Sizi Bekliyor. Etkinlik şirketi Bowling Green’deki Sahibi Graham, “Biraz endişeyle başladım çünkü düşündüm, biz bütün gösterişli ışıkların olduğu, bütün duman ve aynaların sergilendiği şova alışkınız” dedi. “Özel efektlerimiz vardı ve hepsi bütçemizi karşıladı.”

Yolculuklarına Avon Park’ta devam eden şirketin gösteri mekanı Güney Florida State Koleji’nde bulunuyor. Graham’ın alışık olduğu normal sahne üretim cihazları, Performing Arts Merkezi’nde kolaylıkla kullanılamıyor. “Bu [mekan] buna etrafındaki tüm süs eşyalarına dayanmıyor, metne dayanıyor ve ona ayak uydurmanız gerekiyor, izlediğiniz bir film gibi” diye paylaştı. “İçinde bazı mizahlar var… Onlar daha çok gerçek insanlara benziyor, Çünkü Oğullar [Elçiler] gibi.”

Cumartesi ve Pazar günleri, “Yeshua” oyununu sahneleyecekler. Bu oyun, İsa’nın İsrail’deki günlük hayatı ve zamanlarını canlandıran canlı bir performanstır. “Eğer insanlar ‘The Chosen’ı seviyorsa, büyük ihtimalle bunu da sevecekler çünkü İsa’nın insanlarla olan duygusal karşılaşmalarıyla ilgili” dedi.

Power and Light Productions’ın bu haftasonu Avon Park’taki gösterisini görmek için, bilet ve gösteri saatleri için web sitelerini buradan ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın. FOX 13 NEWS’i izlemek için buraya TIKLAYIN.

Makalede yer alan ana konular ve bilgilere dayalı olarak bir SSS bölümü sunuyorum:

S: Power and Light Productions kimdir?
C: Power and Light Productions, canlı gösteriler ve etkinlikler düzenleyen bir şirkettir.

S: Power and Light Productions hangi tür etkinlikler düzenler?
C: Şirket, Noel zamanında Beytlehem Boyama Etkinlikleri ve Paskalya’da Tutku Oyunları gibi büyük canlı prodüksiyonlar gerçekleştirmektedir.

S: Power and Light Productions’ın Bowling Green’deki gösterileri nasıl gerçekleşmektedir?
C: Bowling Green’deki Cattleman’s Arena’da yüzlerce kişilik bir oyuncu kadrosuyla Kutsal Kitap hikayeleri yeniden canlandırılarak gösteriler düzenlenir.

S: Safari Wilderness Ranch nedir?
C: Safari Wilderness Ranch, Florida’da yer alan bir etkinlik şirketidir ve masalsı maceralar sunmaktadır.

S: Power and Light Productions’ın gösterileriyle ilgili özel efektler kullanılıyor mu?
C: Evet, gösterilerde özel efektler kullanılmaktadır ve bu efektler bütçeleri dahilinde sağlanmaktadır.

S: Power and Light Productions’ın Avon Park’ta bir gösteri mekanı var mı?
C: Evet, şirketin gösteri mekanı Güney Florida State Koleji’nde bulunmaktadır.

S: Power and Light Productions’ın gerçekleştirdiği oyun hangisidir?
C: “Yeshua” adlı oyun, İsa’nın İsrail’deki günlük hayatını ve zamanlarını canlandıran bir performanstır.

S: Power and Light Productions’ın haftasonu Avon Park’taki gösterisi için nasıl bilet alabiliriz?
C: Bilet ve gösteri saatleri hakkında bilgi almak için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın. (URL’si geçerli olmalıdır) FOX 13 NEWS’i izlemek için buraya tıklayın. (URL’si geçerli olmalıdır)